Kontakt


Lars Kristensen

Direktør/Director

Mail: lars@cogetil.dk

Tlf. +45 98548411 Tryk 1 for salg



Rikke Nielsen

Regnskabsansvarlig/Bookkeeper

Mail: rikke@cogetil.dk

Tlf.  +45 98548411  Tryk 3 for bogholderi


Niels Bülow

Servicechef/Service manager

Mail: niels@cogetil.dk

Tlf.: +45 98548411  Tryk 2 for support


Poul Dalgaard

Teknisk salg/Sales engineer

Mail: poul@cogetil.dk

Tlf.  98548411  Tryk 1 for salg


Jens Larsen

Lagerchef/Stock manager

Mail: jens@cogetil.dk

Tlf. +45 98548411


Kim Larsen

Servicetekniker/Service engineer

Tlf. +45 98548411


Jesper Bach

Servicetekniker/Service engineer

Tlf. +45 98548411


Niels Møller

Servicetekniker/Service engineer

Tlf. +45 98548411  


Jørn Østergaard

Intern Servicetekniker/Service engineer

Tlf. +45 98548411

LD Handel & Miljø A/S - Det naturlige valg

LD Handel & Miljø A/S er en moderne handelsvirksomhed med et højt produktkendskab inden for en række kerneydelser. Firmaet er grundlagt i 1986 med det klare formål at betjene danske servicestationer, olieindustrien og miljøsektoren med alle former for tekniske løsninger, reservedele og udstyr.

Cogetil har opkøbt LD Handel efter konkurs d. 11 januar, aktiviteter videreføres uændret i fremtiden fra Cogetil´s firmaadresse i Hobro

Kundeservice

Hvis du har spørgsmål vedrørende en ordre eller nogle produkter kan du kontakte os på: cogetil@cogetil.dk

Cogétil Scandinavia Aps  |  Benshøj Industrivej 13A  |  DK-9500 Hobro  |  Telefon: +45 98 54 84 11  |  cogetil@cogetil.dk
Klik mig